Pełna oferta

Oferta

W ofercie Firmy Brejnak znajdą Państwo asortyment wymiarowy prefabrykowanych elementów betonowych i żelbetowych studzienek kanalizacyjnych, komory wodomierzowe, szczelne szamba prostokątne, szamba cylindryczne, przepusty, wpusty uliczne oraz osadniki.

 

Studzienki kanalizacyjne firmy BREJNAK wykonywane są z następujących elementów:

 

 

Betonowe i żelbetowe elementy prefabrykowane są przeznaczone do wykonywania studni przepływowych o głębokości do 6 m. W przypadku głębokości przekraczających 6m konieczne jest wykonanie indywidualnych obliczeń statycznych.

Dostarczane przez firmę Brejnak prefabrykaty można łączyć ze sobą za pomocą połączenia (tzw. „zamki”) na uszczelkę – typu „U” lub połączenia na zaprawę- typu „Z”.

Surowce używane przy produkcji dostarczane są przez renomowanych producentów i spełniają wymagania obowiązujących norm i przepisów. Główne składniki, to cement PN-EN 197-1, kruszywo PN-EN 12620, domieszki chemiczne PN-EN 934-2 (superplastyfikatory najnowszej generacji), stal zbrojeniowa DIN488.

 

Okres użytkowania wynosi co najmniej 50 lat.

 

Zaplecze techniczne oraz doświadczenie załogi pozwala na realizację nawet bardzo złożonych zamówień niestandardowych.

 

Każdy Klient może liczyć na fachową obsługę i doradztwo techniczne.

Wiarygodny partner

Dla wymagających i stałych odbiorców

"Stawiamy na wiedzę i niezawodność, przez co jesteśmy od lat sprawdzonym i rzetelnym partnerem dla wielu firm."Ryszard Brejnak