Pełna oferta

O firmie

O firmie

Długoletnie doświadczenie, innowacyjne technologie i solidność wykonania to tylko niektóre elementy wyróżniające firmę Brejnak na rynku.

 

P.P.H.U. Brejnak od ponad 30 lat specjalizuje się w produkcji elementów betonowych i żelbetowych z surowców wysokiej jakości, a przy tym nieustannie się rozwija. Dowodem na to są między innymi nowo powstały zakład produkcyjny w miejscowości Małopole, wciąż powiększający się asortyment produktów i usług oraz wprowadzanie coraz to nowocześniejszych technologii.

 

Brejnak to również wysoko wykwalifikowana kadra, która zagwarantuje Państwu profesjonalną usługę. Nasi pracownicy posiadają wiedzę merytoryczną, niezbędne doświadczenie oraz praktyczne umiejętności. W każdym przypadku – chętnie służą radą.

Nowoczesny park maszyn pozwala sprostać wysokim, niestandardowym wymaganiom Klientów, a usługa własnego, wyspecjalizowanego transportu umożliwia rozładunek kręgów, szamb czy studzienek wodomierzowych prosto do wykopu.

 

Wyroby firmy zostały wykorzystane do budowy studzienek pod głównymi ulicami: Warszawy, Ząbek, Tłuszcza, Radzymina, Wołomina, Marek, Zielonki, Mińska Mazowieckiego, Pruszkowa, Legionowa, Węgrowa, Wyszkowa, Łomianek, Grudziądza, Białegostoku, Elbląga oraz wielu innych miejscowości.

 

Firma Brejnak jest członkiem Stowarzyszenia Producentów Elementów Betonowych dla Kanalizacji. Współpracuje z Instytutem Badawczym Dróg i Mostów w Warszawie. W 2008 roku uzyskała na swoje wyroby Aprobatę Techniczną IBDiM.

PPHU BREJNAK

jakość i doświadczenie

"Nasza firma, to fachowcy i sprawdzeni współpracownicy. Nie pokazuj nam tylko dyplomu - pokaż, że znasz się na rzeczy." Ryszard Brejnak